«Еңбек жолы» байқауының жеңімпаздары

Ағымдағы жылдың 7 қыркүйегінде аймақтық деңгейдегі жеңімпаздарды анықтау бойынша облыстық комиссия онлайн-дауыс беру нәтижелері бойынша анықталған үш көшбасшыдан жеңімпаздарды анықтады.
Жеңімпаздарды анықтау бойынша конкурстық комиссия «Еңбек жолы» байқауының жеңімпаздарын таңдаудың келесі критерийлерін басшылыққа алып анықтады, олар мемлекеттік немесе ведомстволық наградалар, сондай-ақ жергілікті әкімшіліктерден, кәсіподақтардан, жұмыс берушілерден алғыс хаттар, әулет мүшелерінің барлығы, отбасы мүшелерінің және олардың туыстарының жалпы саны, әулет мүшелері болып табылатын, әулет қызметіндегі жалпы еңбек өтілі.
Сонымен қатар, конкурстық комиссия конкурсантардың өз кәсіби дағдыларын дамытуға, олардың жұмысына қатысты адалдықтарын, ұйымдастырушылық және коммуникативтік қасиеттерінің болуына, жұмысқа (дипломдарға, хаттарға, ризашылықтарға) ынталандырудың, бастамалық ұсыныстардың болуын, кәсіби қызметтен тыс шығармашылық мүдделердің болуына қосқан үлесін қарады, олардың білім деңгейі және оны жақсартуға ұмтылу, жұмыс орнындағы жеке жетістіктер және олардың жұмысының сапасына қарады.
Жоғарыда аталған критериялардың талаптары сақтамаған қатысушылардың материалдарын комиссия кейін қайтаруы мүмкін.
Конкурс сұранымдарының қортындасын қарау бойынша, онлайн дауыс беру қортыныдысын, номинация тақрыбы бойынша видеороликтерді, конкурсантар туралы компьютерлік таныстыру рәсімі (жұмысы, отбасы, хоббиы және т.т.) және басқада материалдарды комиссия қарап шешті:
- «Үздік Еңбек әулеті» наминациясы бойынша
1- орын
Сапина (Жубанышова) Жумагул Кереевна
«Ақтөбе филиалы МК» - «Жүк тасымалдау ҚТЖ» АҚ-нің жүк және багажды іздеу жөніндегі Қандыағаш станциясының агенті
2- орын
Уәлихан Жасұлан Меңдығалиұлы
Ақтөбе ферроқорытпа зауытының күйдірушісі
3- орын
Кабылов Самат Кайшыбаевич
«Транэнерго» АҚ мемлекеттік сатып алу және материалды-техникалық жабдықтай бөлімінің зат сақтаушысы
- «Өндірістің үздік жас жұмысшысы» наминациясы бойынша
1- орын
Гумаров Айзат Раимович
Ақтөбе ферроқорытпа зауытының балқытушысы
2- орын
Алдамжаров Айбар Сатыбалдиевич
«Трансэнерго» АҚ жылу жүйесінің жабдықтарын жөндеу бойынша учаске шебері
3- орын
Штанк Александр
Егорович
«Ақтөбе рельс арқалық зауыты»ЖШС физика-механикалық сынау лабаранты
- «Жас қызметкерлердің үздік тәлімгері» номинациясы бойынша
1- орын
Қалжанов Сағидолла Сангалиевич
«Трансэнерго» АҚ-нің жылу желілерінің слесарларының бригадирі
2- орын
Сагимбаев Кайыркожа Сагиевич
«Кызылжар-2030» ЖШС теплавозды жөндеу жөніндегі директордың орынбасары
3- орын
Ниязгулов Серик
Сундетович
Ақтөбе ферроқорытпа зауытының токарі
2. «Еңбек Жолы» аймақтық конкурстың жеңімпаздарының материалдарын жолдау
- «Үздік Еңбек әулеті» наминациясы бойынша
Сапина (Жубанышова) Жумагул Кереевна
- «Өндірістің үздік жас жұмысшысы» наминациясы бойынша
Гумаров Айзат Раимович
- «Жас қызметкерлердің үздік тәлімгері» номинациясы бойынша
Қалжанов Сағидолла Сангалиевич
«Еңбек Жолы» республикалық конкурсқа қатысу үшін.
3. Ағымдағы жылдың 27 қазанында Астана қаласына «Жалпыға бірдей Еңбек Қоғамы» Рреспубликалық форумының «Еңбек Жолы» аймақтық конкурстың салтанаты рәсіміне жеңімпаздарды делегат етіп жіберу:
Сапина (Жубанышова) Жумагул Кереевна
Гумаров Айзат Раимович
Қалжанов Сағидолла Сангалиевич